Korzystając z naszych usług oraz informacji zamawianych na stronach MaroNET.pl akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności.

Dane osobowe
Wszelkie powierzone dane podczas rejestracji oraz korzystania z usług Serwisu MaroNET, posłużą jedynie w celu realizacji zamówionej usługi oraz w celu lepszego dostosowania przez nas oferowanych usług do ich potrzeb i zastosowań. Nie udostępniamy, nie odsprzedajemy oraz nie wynajmujemy żadnych przekazywanych nam danych innej firmie.
W przypadku realizacji części zamówienia lub całości zamówionej usługi przez inną firmę (np.: rejestracja domeny) udostępniamy jedynie niezbędne dane.
Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane pozyskaliśmy dzięki naszej działalności. Do tych informacji zaliczamy: informacje związane ze świadczonymi przez nas usługami, informacje o zmianach, nowych usługach oraz w celu osobistego kontaktu z naszym klientem.

Dane techniczne
W trakcie przeglądania stron serwisu MaroNET, pobierane są jednak pewne informacje (np.: logi serwera) takie jak: data i czas pobrania, IP. Są one wykorzystywane w celach technicznych oraz do generowania statystyk odwiedzin. Te informacje nie pozwalają jednak na jednoznaczną identyfikację użytkownika.
Innym sposobem zbierania przez nas informacji o użytkownikach jest stosowanie mechanizmu "Cookies", które są zapisywane na komputerze odwiedzającego. Mechanizm Cookies służy do wyróżnienia pojedynczych internautów, zawierając jedynie niezbędne zaszyfrowane informacje. Identyfikacja ta konieczna jest do uproszczenia pewnych mechanizmów funkcjonowania stron.

Bezpieczeństwo
Dostęp do niektórych podstron naszego serwisu (np.: logowanie do konta e-mail przez WWW, oprogramowanie administracyjne) jest z wykorzystaniem mechanizmu bezpiecznego połączenia SSL, który istotnie zwiększa ochronę transmisji danych w sieci Internet.
Firma MaroNET ponosi odpowiedzialności z tytułu ewentualnych szkód poniesionych przez użytkowników serwisu lub osoby trzecie w związku z korzystaniem z serwisu.

Copyright 2002-2022 MaroNET.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikowane na stronach maronet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

No Internet Connection