WordPress jest najpopularniejszym oprogramowaniem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego popularność wynika z wysokiego poziomu personalizacji, łatwości obsługi, oraz skuteczności opcji SEO.

Joomla!  - system zarządzania treścią napisany w języku PHP współpracujący z bazą danych MySQL. Rozprowadzany na zasadach wolnego oprogramowania. Nazwa "Joomla" pochodzi z suahili i oznacza "razem". To jeden z najpopularniejszych systemów typu CMS do obsługi treści dlatego, że przede wszystkim jest łatwy w obsłudze i ma ma silną społeczność użytkowników w Internecie. W wielu krajach świata odbywają się coroczne konferencje na temat Joomla (także w Polsce - Joomla Day - było ich 6)! Raz w roku ma miejsce globalna konferencja użytkowników Joomla.

Magento jest jednym z najpopularniejszych dostępnych na rynku platform e-Commerce z którego korzystają sprzedawcy na całym świecie. Popularność zawdzięcza m.in. swojej uniwersalności, wydajności oraz intuicyjnej obsłudze, która pozwala na sprawne zarządzanie e-sklepem.

Hosting Magento został opracowany na podstawie naszych doświadczeń oraz przesłanych uwag od Klientów. U nas zyskujesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Dzięki wydajnej infrastrukturze serwerowej zoptymalizowanej pod kątem najlepszej wydajności hostingu Magento, każdy odwiedzający Twój sklep zyska wyjątkowe wrażenia Gwarantowana sprzedaż i konwersja!

Copyright 2002-2022 MaroNET.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikowane na stronach maronet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

No Internet Connection