Joomla!  - system zarządzania treścią napisany w języku PHP współpracujący z bazą danych MySQL. Rozprowadzany na zasadach wolnego oprogramowania. Nazwa "Joomla" pochodzi z suahili i oznacza "razem". To jeden z najpopularniejszych systemów typu CMS do obsługi treści dlatego, że przede wszystkim jest łatwy w obsłudze i ma ma silną społeczność użytkowników w Internecie. W wielu krajach świata odbywają się coroczne konferencje na temat Joomla (także w Polsce - Joomla Day - było ich 6)! Raz w roku ma miejsce globalna konferencja użytkowników Joomla.

 

W pakiecie Twojego hostingu

 » PHP 7   Personal Home Page -
 »  SQL   Wykorzystaj bazę danych (MySQL lub PostrSQL) korzystając ze skalowalności, wydajności oraz swobody konfiguracji. 
 »  SSL   Zainstaluj komercyjny certyfikat SSL lub skorzystaj z darmowego SSL Let's Encrypt dostępnego dla naszych Klientów.
 »  Kopie zapasowe   W przypadku każdego hostingu istnieje opcja odzyskiwania kopii zapasowych, która tworzy się codziennie codziennie w godzinach nocnych.
 »  Ochrona przed atakami   Wykorzystujemy rozwiązanie ochrony nad utrzymaniem stałej dostępności hostingu, nawet w przypadku ataku!
 »  Funkcja MultiSite   Funkcja MultiSite umożliwia zarządzanie wieloma stronami WWW w ramach jednego hostingu.
 »  Dostęp do SSH   Możliwość logowania przez protokół SSH jest dostępna w ramach usługi hostingowej.

 

Copyright 2002-2022 MaroNET.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikowane na stronach maronet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

No Internet Connection